skip to Main Content

Půjčky před výplatou jsou stále žádanější. Průměrné mzdy stagnují a mnoho lidí na ně ani nemá šanci dosáhnout. Lepší než živořit, nemít peníze na základní potraviny nebo na nájem, je vypůjčit si a peníze včas vrátit bance nebo finanční společnosti, od které je obdržíte. Populární je SMS půjčka před výplatou poskytované kolem částky 5 000 Kč. Výhodou je, že na menší finanční obnos nepotřebujete smlouvu ani téměř žádné doklady.

Výše půjčky
1.000 Kč – 12.500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 5.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
5 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 10.000 Kč
Splatnost
1 – 45 dní

Další informace

Půjčka do 5 000 Kč se vyplatí

Půjčka před výplatou zdarma Půjčka do částky 5 000 Kč je výhodná z mnoha aspektů. Především je rychle vyřízená, protože žádost můžete podat online, přes SMS a samozřejmě i osobně. Schválení trvá zhruba 15 minut a hned po něm mohou být peníze poslány na váš bankovní účet nebo vyplaceny v hotovosti (dle vašich preferencí). Takto malý obnos je pro spoustu lidí do výplaty dostačující. Dokáže pokrýt potraviny na dva týdny, polovinu nájmu i několik litrů benzínu do vašeho vozu. K půjčce nepotřebujete smlouvu, většinou stačí jen doklad totožnosti.

Zajímavá půjčka nad 5 000 Kč

Před výplatou si samozřejmě můžete půjčit i vyšší finanční obnos, než je 5 000 Kč. Připravte se ale, že budete muset podepsat smlouvu o půjčce nebo rámcovou smlouvu, která vám umožní opakované půjčování finančních prostředků. Jestliže žádáte jako nový klient a rádi byste využili půjčku před výplatou, připravte se na to, že možná na částku vyšší než 5 000 Kč ani nedosáhnete. Tu však můžete splatit klidně už druhý den a váš limit se tak o něco navýší a finanční společnost nabídne výhodnější podmínky.

Výhody rychlé půjčky

  • Můžete si vypůjčit od 500 až do 20 000 Kč.
  • Nemusíte chodit nikde na pobočky a podepisovat spoustu papírů. Vše vyřídíte od vašeho PC.
  • Rychlé schválení a bleskový převod peněz na váš účet.
  • Více než 95 % schválených žádostí (Doporučujeme zažádat o nejschvalovanější půjčku na trhu zde).
  • V naší nabídce najdete několik bezúročných půjček (např. půjčka Zaplo nabízí první půjčku do 7 500 Kč zdarma).
  • Při mikropůjčkách se nekontrolují registry a nevyžaduje se doložení příjmu.

Půjčky pro všechny pracující

Neočekávané výdaje mohou potkat každou domácnost. Jestliže váš bankovní účet zeje prázdnotou a do výplaty ještě pár dní zbývá, vyberte si některý z produktů, který se přizpůsobí vašim představám. U takto nízké půjčky před výplatou zaplatíte i minimální úroky a žádné poplatky předem se nevyžadují. Mnohdy je zdarma i předčasné splacení půjčky. Jestliže vám tedy zaměstnavatel pošle výplatu o pár dní dříve, nemusíte zbytečně přeplácet a svou půjčku můžete okamžitě uhradit.

Články

Back To Top