skip to Main Content
Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Chcete si půjčit peníze a rádi byste svou půjčku vyřídili co nejrychleji? Pak požádejte o půjčku do domu v hotovosti, která vám u mnoha poskytovatelů bude poskytnuta ještě dnes. Vyberte si pro ni některou z nebankovních finančních společností působících na českém trhu. Mnoho společností nezasílá peníze jen bankovním převodem, ale jsou schopni vám je doručit v hotovosti přímo na vaši adresu.

Výše půjčky
až 30 000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
až 25 000 Kč
Splatnost
1 – 12 měsíců
Výše půjčky
až 5 000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
až 30 000 Kč
Splatnost
5 – 30 dní
Výše půjčky
až 10 000 Kč
Splatnost
1 – 45 dní
Výše půjčky
až 166 000 Kč
Splatnost
12 – 48 měsíců
Výše půjčky
až 170 000 Kč
Splatnost
1 – 100 týdnů

Kde požádat o půjčku v hotovosti

Hotovostní půjčky do domuO půjčku v hotovosti můžete běžně požádat na internetu. Zde si najdete kontakt na poskytovatele půjčky a toho oslovíte buď prostřednictvím webového formuláře, přes SMS nebo telefonicky. Snadno se tak domluvíte na podmínkách předání hotovosti. Doručení peněz do vaší domácnosti je ideální, protože vás stojí méně času. Navíc přijdete do kontaktu s obchodním zástupcem a půjčka na vás tak může působit mnohem důvěryhodněji. Také mu můžete položit případné dotazy, které k úvěru máte.

Hotovostní půjčky poskytují nejen soukromé finanční společnosti, ale sjednat si je můžete také u soukromých investorů. Společnosti nabízejí své služby prostřednictvím sítě obchodních zástupců nebo poboček. Půjčky od soukromých osob jsou rovněž velmi spolehlivé, vždy je ale lepší si předem poskytovatele prověřit. Obzvlášť pokud bude chtít, abyste se mu zavázali například směnkou nebo poskytli jinou formu záruky.

Jak si vyzvednout hotovost

Při doručení hotovosti je většinou možné domluvit konkrétní čas, který vám bude vyhovovat. Jestliže vám předání hotovosti na ruku nevyhovuje, pak se nabízejí i další možnosti. V některých společnostech jsou schopni vám půjčku vyplatit poštovní poukázkou. Mnohem rozšířenější je ale převod peněz na bankovní účet, vedený u některé z bank působících v Čechách.

Při předání hotovosti můžete obdržet také smlouvu. Pokud si půjčujete částku vyšší než 5 000 Kč, je to zcela běžné. U částky do 5 000 Kč smlouva dle zákona potřeba není. Když ale budete takto malých půjček využívat opakovaně, tak se místo klasické smlouvy o půjčce sepisuje rámcová smlouva.

Nebankovní nonstop půjčky

Velmi výhodné jsou nebankovní půjčky nonstop, u kterých vám může být hotovost předána opravdu kdykoliv, třeba tedy i během víkendu. Pokud o takovou půjčku požádáte, budete mít jistotu, že peníze obdržíte hned, jakmile je budete potřebovat. Nonstop nebankovní hotovostní půjčky do domu, můžou být vyřízeny v kteroukoliv denní dobu. Pak jen stačí, když vás kontaktuje finanční specialista a domluví se s vámi na předání hotovosti.

Chytrá půjčka pro každého

Půjčka v hotovosti je výhodná zejména proto, že ji může využít úplně každý. Je určena pro všechny lidi, co jsou starší 18 let. Vyjde vstříc jak pracujícím, tak i lidem v důchodu, maminkám na mateřské nebo studentům. Nevadí totiž, že nevlastníte bankovní účet. Kvůli této půjčce si jej vůbec nemusíte zařizovat. Peníze díky nonstop poskytnutí obdržíte ihned, jakmile o ně požádáte.

Back To Top