skip to Main Content

Půjčka ihned na ruku představuje efektivní řešení pro každého, kdo si chce půjčit snadno a rychle. Pokud potřebujete získat peníze v co nejkratším čase, určitě vás tato půjčka potěší svým vstřícným přístupem. Poradíme, kde ji můžete získat a dozvíte se také, z jakých dalších důvodů se o ni vyplatí požádat. Tato půjčka je výhodná pro každého žadatele, ať už patří mezi pracující, studenty či seniory.

Výše půjčkySplatnost
Půjčka Zaplo1 000 - 12 500 Kč1 - 30 dní Informace Žádost
Půjčka71 000 - 4 000 Kč7 - 28 dní Informace Žádost
CreditPortal1 000 - 12 500 Kč1 - 30 dní Informace Žádost
Půjčka Profi Credit4 999 - 166 000 Kč6 - 48 měsíců Informace Žádost

Výhody půjčky na ruku

Půjčky ihned na rukuPůjčka ihned na ruku je výhodná především proto, že peníze dostanete okamžitě a nemusíte tedy čekat, až vám je banka připíše na účet. Ačkoliv se platby převodem dnes již běžně provádějí do dvou pracovních dnů a často tedy i v den zaslání peněz, může to představovat komplikaci, pokud peníze potřebujete opravdu rychle.

Výhodná půjčka na ruku vás tedy ušetří starosti i zařizování. Peníze si však musíte vyzvednout osobně, což znamená buď si domluvit schůzku u poskytovatele půjčky – soukromé osoby či finanční společnosti – nebo si peníze nechat obchodním zástupcem společnosti donést až domů. Druhá možnost pro vás jistě bude rychlejší, obzvlášť pokud pobočku společnosti máte od domova daleko.

Kde si výhodně půjčit

Tímto způsobem si můžete půjčit peníze od soukromých investorů a soukromých finančních společností. Banky většinou žadatelům hotovostní půjčky neposkytují, jelikož peníze vyplácejí přímo na účet, který si u nich zřídíte. Navíc i pokud byste požádali o hotovostní půjčku v bance, peníze byste určitě nedostali okamžitě. Schválení půjčky a vyplacení peněz totiž může trvat i celý týden.

Půjčky ihned na ruku od soukromé společnosti

Jestliže o půjčku požádáte u soukromé finanční společnosti, máte jistotu rychlého vyřízení vaší žádosti. Požádat v tomto případě můžete buď osobně na pobočce, nebo online po internetu a zvolit si zde možnost hotovostní půjčky. Běžně finanční společnosti také vyplácejí půjčky na účet, jelikož je tento způsob mezi klienty nejoblíbenější. Některé z nich se ale snaží vyjít vstříc i dalším klientům, kterým bezhotovostní půjčky z nějakého důvodu nevyhovují. Jestliže tedy nemáte zřízený běžný účet, nemusíte si ho ani za účelem půjčky zřizovat.

TIP: Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Vyplacení půjčky i o víkendu

Jelikož se tyto půjčky vyplácejí okamžitě, je zcela běžné, že o ně můžete požádat i o víkendu. Webové stránky společnosti jsou vám k dispozici nonstop a nonstop probíhá i schvalování půjček. Některé společnosti navíc působí i o víkendu, a tak třeba v sobotu nebo v neděli jsou schopni k vám poslat obchodního zástupce s hotovostí.

Ať už žádáte osobní formou nebo přes internet, pravděpodobně nebude nutné, abyste dokládali své příjmy nebo účel čerpání půjčky. Jelikož je půjčka poskytnuta okamžitě, nijak důkladně se žadatelé neprověřují. Na druhou stranu se jedná o poměrně malý obnos a finanční společnost tak věří, že ho vrátíte, protože jinak další půjčku již neobdržíte a navíc vám při nesplacení závazků bude hrozit exekuce majetku.

Back To Top