skip to Main Content
Výše půjčky
1.000 Kč – 12.500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 5.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
5 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 10.000 Kč
Splatnost
1 – 45 dní

SMS půjčka bez 1 koruny

SMS půjčky se poslední dobou těší velké oblibě. Ještě aby ne. Žádost o tuto půjčku vyřídíte téměř odkudkoliv. Nemusíte chodit do banky ani na pobočku finanční společnosti a vše je tak mnohem jednodušší. Jelikož není potřeba platit ověřovací poplatek 1 Kč, peníze z půjčky získáte ihned po schválení. Prohlédněte si nabídku půjček bez 1 Kč a bez příjmu, ze kterých se vám vyplatí vybírat.

Výhody SMS půjčky

SMS půjčky svým zájemcům přinášejí mnoho výhod. Už jen to, že půjčku pohodlně vyřídíte odkudkoliv, je velkým benefitem. Jedná se o půjčku téměř bez závazků, ke které ve většině případů není nutné dokládat svůj příjem, sepisovat smlouvu nebo nahlížet do registrů dlužníků. Jelikož jsou SMS půjčky poskytovány spíše na menší finanční obnos, běžně se obejdete i bez podpisu úvěrové smlouvy. Vaše žádost tedy bude schválena téměř okamžitě a peníze budou poskytnuty ihned, jakmile to bude možné.

SMS půjčku si však rozhodně nesjednáte u své banky. Jejich nabídkou disponují především soukromé finanční společnosti, které nabízejí u svých půjček obecně flexibilnější podmínky sjednání i čerpání. SMS půjčka vám tak přinese absolutní volnost. Jelikož je neúčelová, dá se využít k různým účelům, například pro běžné nákupy, na drobné vybavení domácnosti, na dárky či na dovolenou.

Proč zbytečně platit 1 Kč

Poplatek 1 Kč se u některých půjček sice ještě používá, spíše ale představuje přežitek, na kterém vybrané společnosti zbytečně bazírují. Jelikož se nebude ověřovat váš bankovní účet, půjčka může být poskytnuta okamžitě po schválení. Jinak to možné není, jelikož se čeká, až vy převedete 1 Kč na účet věřitele, což může trvat až dva pracovní dny. Pokud společnost nepracuje s poplatkem 1 Kč, znamená to, že svým klientům více důvěřuje.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

SMS půjčka bez 1 Kč a bez příjmu je vítaným řešením také pro každého, kdo nemá dostatečný měsíční příjem a na půjčku v bance tak z tohoto důvodu nemůže dosáhnout. Navíc i díky tomu, že nedokládáte svůj příjem, je půjčka poskytnuta velmi rychle. Pokud byste potřebovali potvrzení, museli byste se obrátit na svého zaměstnavatele nebo na finanční úřad kvůli kopii daňového přiznání. Vyřízení takové půjčky je tedy snadnější i diskrétnější. Navíc u nízké částky, na kterou se SMS půjčky běžně poskytují, by bylo doložení příjmu opravdu zbytečné.

Pohodlné sjednání odkudkoliv

SMS půjčka má velkou přednost v tom, že si ji sjednáte odkudkoliv. Velmi pohodlně ji vyřídíte ze svého domova, z kanceláře i na cestách. Stačí mít jen počítač, přístup k internetu a mobilní telefon. Jedná se o bezkonkurenční řešení v žádostech o půjčky, které vám výrazně ušetří váš čas a zbaví vás nepříjemných starostí s vyřizováním úvěru – to se jinak může táhnout po mnoho dní.

Další kategorie

Back To Top