skip to Main Content

Půjčka Zaplo

  • První půjčka poskytována zcela zdarma
  • Pohodlné vyřízení online z domova
  • Okamžité schválení půjčky
  • Pro nové žadatele připraveno až 8 000 Kč
  • Bez nutnosti doložení příjmu

Zaplo

Informace o půjčce Zaplo.cz

Půjčka Zaplo představuje vhodné řešení pro každého, kdo má hluboko do kapsy. Chcete si i vy půjčit za výhodných podmínek? Využijte půjčky, kterou můžete poprvé čerpat zcela zdarma – bez zbytečných poplatků a úroků. Půjčku si tak vyzkoušíte, a pokud s ní budete spokojeni, budete moci bez obav požádat o další. Výhodné podmínky jsou zde připraveny jak pro nové, tak i pro stávající klienty finanční společnosti.

Jak požádat o půjčku Zaplo

O půjčku Zaplo se žádá online. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, kdy jako nový klient finanční společnosti můžete získat částku do 8 000 Kč. Při opakované půjčce můžete požádat až o 12 500 Kč. Váš úvěrový limit bude průběžně navyšován a na maximální částku tak dosáhnete už po třetí řádně splacené půjčce. Délka splatnosti půjčky se pohybuje od 7 do 30 dní a záleží jen na vás, jak si splatnost nastavíte.

Kdo může čerpat půjčku

O půjčku může požádat úplně každý, kdo potřebujete finanční prostředky. Jelikož se čerpání půjčky Zaplo nepojí s žádným účelem, můžete peníze využít téměř na cokoliv. Přesvědčte se, že i nebankovní půjčka může být spolehlivá a výhodná a že poskytovatel půjčky Zaplo rozhodně stojí za vaši důvěru. Můžete ji čerpat jako půjčku před výplatou, na mateřské, při studiu nebo v důchodu. Ačkoliv se výše příjmů nedokládá, určitě doporučujeme nějaký příjem pobírat, abyste měli na splacení půjčky dostatek prostředků.

Schválení a vyplacení půjčky

Schválení půjčky probíhá okamžitě. Je jedno, zda o peníze žádáte v pracovní den nebo o víkendu, vyrozumění, že byla vaše půjčka úspěšně schválena, obdržíte již do 15 minut. Při schvalování žádosti se tedy nenahlíží do registrů dlužníků, který by schválení půjčky jen zbytečně komplikoval.

Okamžitě po schválení půjčky vám mohou být převedeny finanční prostředky na bankovní účet. Ten musí být veden na vaše jméno, což je při registraci u společnosti ověřováno zasláním poplatku 1 Kč. Registraci u Zaplo vyřídíte za pár minut a rozhodně tak tento krok nemusíte vnímat jako překážku.

U Zaplo Finance si budujete svou vlastní individuální bonitu. Čekají zde na vás férové podmínky, za kterých nemusíte s žádostí o půjčku dlouho váhat.

Zaplo půjčka

Hlavní výhody

První půjčka u Zaplo Finance zcela zdarma
Podání žádosti online
Rychlá schválení půjčky do pár minut
Peníze pod kontrolou díky osobnímu profilu
Důvěryhodný poskytovatel půjček, který nabízí úvěry po celé Evropě
Možnost prodloužení termínu splatnosti půjčky
Žádné skryté poplatky
Peníze na bankovním účtě do 15 minut po schválení

Podmínky půjčky

Žadatel o půjčku musí mít české občanství
Každý zájemce musí být starší 18 let
Půjčka vyžaduje vlastnictví bankovního účtu u některé z bank působících v ČR
Zájemce musí prokázat svou bezdlužnost
Je potřeba vyplnit veškeré údaje v žádosti o peníze
Při žádosti se předkládá kopie občanského průkazu

Back To Top