skip to Main Content

AASA půjčka ihned

  • Žádost o půjčku podáte online ze svého domova
  • Výše úvěru od 10 000 do 50 000 Kč
  • Žádné skryté poplatky
  • Neúčelová půjčka na cokoliv
  • Není potřeba ručitel ani zajištění nemovitostí

AASA

Informace o AASA půjčce

Hledáte online půjčku, kterou byste vyřídili snadno a rychle? Vyzkoušejte nebankovní půjčku Aasa, která se poskytuje až do částky 50 000 Kč a se splatností od 6 až do 24 měsíců. Půjčka je vhodná pro všechny pracující, kterým poslouží například jako půjčka před výplatou. Zafinancovat s ní můžete jakékoliv své potřeby. Peníze z půjčky dostanete téměř okamžitě.

Kdo může požádat o půjčku

Při žádosti o půjčku stačí dodat jen několik základních údajů. Je pro vás připravena rychlá internetové žádost, kterou vyplníte během pár minut. Půjčky se poskytují žadatelům ve věku od 20 do 70 let. Pokud chcete, aby vaše žádost byla schválena, nesmíte mít záznam v registrech dlužníků, musíte pobírat pravidelný příjem a být zaměstnáni na dobu neurčitou. Samozřejmostí je také trvalý pobyt na území ČR. Finanční společnost si tím zajišťuje, že o peníze u ní žádají pouze dostatečně bonitní zájemci.

Jak se žádá o půjčku

O Aasa půjčku se žádá přes internet, aniž byste museli osobně chodit na pobočku společnosti. Smlouva vám bude ještě před podpisem zaslána ke kontrole a s ní také dostanete návrh splátkového kalendáře. K podpisu vám úvěrovou smlouvu doručí kurýr. Vy se budete muset prokázat občanským průkazem. Následně budou vaše údaje zkontrolovány a obratem na účet poskytnuta půjčka.

Podmínky splácení půjčky

Na splacení své půjčky máte až 24 měsíců. Dobře si tedy promyslete, na jak dlouho si půjčku sjednáte. Během dvou let jistě zvládnete 50 000 Kč pohodlně splatit. Pokud ale splatíte půjčku dříve, zaplatíte i méně na úrocích. Úvěr se poskytuje za fixní úrokovou sazbu 19 %. Je zde stanoven i poplatek za jeho sjednání ve výši 1 900 Kč. Když ale půjčku splatíte předčasně, budete mít tuto mimořádnou splátku zcela zdarma.

Úvěrové registry

Při schvalování žádosti o úvěr se nahlíží do registrů dlužníků, konkrétně do registru Solus. Sami se můžete přesvědčit, zda v tomto registru nemáte záznam. Jestliže v něm záznam mít budete, dá se požádat o jeho vymazaní. Když tedy chcete o půjčku ihned požádat, vždy máte možnost.

AASA půjčka

Hlavní výhody

Snadné vyřízení online
Peníze dostanete už do 24 hodin na účet
K půjčce není potřeba žádný ručitel
Bez rizika u spolehlivé finanční společnosti
Neúčelové využití finančních prostředků
Diskrétní půjčka pro každého

Podmínky půjčky

AASA půjčka je určena pro žadatele starší 18 let.
Maximální věk, ve kterém můžete o půjčku požádat, činí 85 let.
Když o půjčku požádáte, nesmíte mít vůči finanční společnosti žádné dluhy z minulosti.
Většinou nejsou požadovány žádné doklady k žádosti.
Žádá se online.

Back To Top