skip to Main Content

Pokud potřebujete rychle přístup k finančním prostředkům, měli byste zvážit půjčky ihned na účet. Jedná se o osobní půjčky poskytované, jak bankami, tak nebankovními společnostmi. I když už je většina společností věrohodných, pořád byste se měli mít na pozoru před finančními žraloky, kteří se snaží využít vaši dočasnou finanční slabost a obohatit se. Důležité je především vědět, kde hledat a správným místem jsou nezávislé půjčkové srovnávače.

Foto online ihned půjčka

Pokud se snažíte krátkodobě pokrýt své nájemné nebo poplatit jiné účty, může vypadat právě půjčka ihned na účet jako dobré řešení. Rychlé osobní půjčky, které se objevují na trhu stále častěji, však mohou vyjít také velmi drahé a měli byste být opatrní. Rychlá půjčka vám zajistí okamžitý přístup k finančním prostředkům, které jsou téměř okamžitě převedené na váš účet.

Pokud nemáte záznamy v registru dlužníků a disponujete pravidelnými příjmy, pak není problém si pořídit i bankovní krátkodobou půjčku a dosáhnete velmi výhodných podmínek. Některé nebankovní půjčky jsou však už také na velmi dobré úrovni. Řada ze společností nabízí i první půjčku zdarma, což je nabídka, o které si mohli v minulosti žadatelé pouze nechat zdát. Naopak se ale najdou i půjčkové společnosti, které si účtují přehnané úrokové sazby a vysoké poplatky. Právě takovým pastem se díky nám můžete vyhnout. Samozřejmostí pak už dnes je, že si můžete téměř všechny druhy rychlých půjček sjednat přes internet.

Půjčky ihned na účet v kostce:

Jedná se o jednu z forem osobních úvěrů, jejichž cílem je poskytnout rychlé řešení v případě neočekávaných finančních potřeb nebo mimořádných finančních situací.

Žádosti o úvěr jsou standardně podávány online, což je velmi rychlé a snadné. Vyplňování poptávkového formuláře vám nezabere ani 5 minut a pokud jste se svou žádostí úspěšní, peníze na účtu můžete očekávat už za 15 minut od podání žádosti. Nejvýhodnější půjčku ihned na účet pak není problém nalézt pomocí jednoho z nezávislých srovnávačů.

Tento typ půjček je typický nižším úvěrovým rámcem a často vhodný i pro zájemce, kteří si nemohou půjčit v bance. Rovněž doba splácení bývá kratší v rámci týdnů maximálně měsíců.

Jakmile však rychlou půjčku vyinkasujete je důležité ji splácet podle plánu. Pokud není půjčka splacena včas, obvykle jsou účtované vysoké poplatky z prodlení splátek. Ačkoliv byla maximální výše těchto poplatků omezena Českou Národní Bankou, stále se může jednat o poměrně vysoké „pokuty“.

Jak zažádat o půjčku ihned na účet?

 1. Na základě srovnání vyberete nejlepší variantu půjčky (1-5 minut)
 2. Vyplníte a odešlete žádost o půjčku (2-5 minut)
 3. Potenciální věřitel zhodnotí vaši žádost (1-15 minut)
 4. Přečtete si a odsouhlasíte smluvní podmínky (5-15 minut)
 5. Peníze vám jsou odeslány na účet (5 minut – 24 hodin)

Průběh žádosti je velmi rychlý a přímočarý. Celkem můžete celý proces zvládnout i za 15 minut. Nejvíce vás může zdržet odeslání peněz. To probíhá obratem po podpisu smlouvy, záleží však na tom, u které banky máte vedený účet.

Na co se půjčky ihned nejčastěji využívají:

Rychlé půjčky se stávají stále oblíbenějším produktem. Jsou využívané těsně před výplatou, kdy vám nezbývají peníze na neočekávané výdaje, a zároveň víte, že budete schopni půjčku po výplatě ihned splatit. Jedná se především o tyto záležitosti:

 • Opravy automobilů
 • Nákup domácích spotřebičů
 • Placení účtu za energie a internet
 • Drobné domácí úpravy
 • Cestování
 • Financování velkých nákupů potraviny

Mezi další, méně častější důvody pak patří:

 • Částečné splacení kontokorentu
 • Vstupné a lístky na zábavné a vzdělávací události

Pár slov závěrem

Mnoho lidí má možná ve své peněžence rychlou alternativu k půjčkám, která může nabízet i výhodnější úrokové sazby než poskytovatelé půjček ihned na účet. Jedná se o kreditní a debetní karty s kontokorentem. Nesmíte však zapomenout tyto „dluhy splatit“ včas.

Pokud kreditní kartu ani kontokorent nemáte a ocitnete se na trhu s rychlými půjčkami, měli byste udělat vše proto, abyste se vyhnuli podvodným věřitelům, kteří jsou typičtí vysokými úrokovými sazbami a skrytými poplatky. Pokud však pracujete s vysoce kvalitními a renovovanými poskytovateli, neměli byste se bát si půjčit. Důležité však od začátku je si uvědomit, že půjčka má sloužit vám a vašim zájmům, nikoliv vy půjčce.

Co vás nejčastěji zajímá

Jak rychle mohu získat přístup k finančním prostředkům?

Lhůta závisí na věřiteli a dalších faktorech, jako je banka žadatele nebo pracovní doba věřitele. Někteří z poskytovatelů půjček vám však jsou schopni poskytnout peníze už za 15 minut.

Na co bych se měl před žádostí o půjčku ihned na účet připravit?

Bezesporu budete potřebovat číslo účtu, email, telefon a doklad totožnosti. Další podrobnosti se mohou lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli.

Je možné splatit půjčku i předčasně?

Ačkoliv se to z důvodu krátké doby splatnosti stává velmi málo, máte možnost splatit půjčku i dříve a zdarma. Pokud si například půjčíte den před výplatou, není problém půjčku druhý den po výplatě splatit.

K čemu slouží srovnávače půjček?

Půjčkový srovnávač je online půjčková kalkulačka, která je schopná nezávisle srovnat jednotlivé půjčky od nejvýhodnější. Šetří tak váš čas i peníze.

Kolik peněz si mohu prostřednictvím půjčky ihned na účet půjčit?

Tento produkt je primárně určen na zaplacení drobných neočekávaných výdajů, proto se pohybují úvěrové limity maximálně v desetitisících.

Rychlé doporučené půjčky

Back To Top