skip to Main Content

Chcete si půjčit a mít peníze okamžitě na svém bankovním účtu? I to je dnes možné a celkem bez problémů. K půjčce využijte soukromou finanční společnost, u které si můžete půjčit 5, 10 nebo i 20 tisíc korun téměř na počkání. Půjčky ihned do 5 minut na účtu hravě vyřeší vaše finanční problémy. Dají se použít jako půjčky před výplatou nebo v případě nečekaných výdajů vaší domácnosti.

Zaplo.cz – První půjčka zdarma
Půjčka Zaplo S půjčkou Zaplo.cz si můžete vypůjčit až 12 500 Kč na dobu až 30 dní. První půjčka je poskytována zdarma bez jakýchkoliv poplatků.
Kredito24.cz – Peníze ihned
Půjčka Kredito24 Až 15 000 Kč vám půjčí Kredito24 už do 15 minut od schválení žádosti. Vše vyřídíte online bez zbytečného papírování.
Pluspůjčka.cz – Nejschvalovanější půjčka
Plus Půjčka Pluspůjčka.cz vám půjčí i se záznamem v registru dlužníků i bez doložení příjmu. Už do 10 minut vám bude převedena půjčka před výplatou ve výši 4 500 Kč.
Zaimo.cz – Až 25 000 Kč do 15 minut
Zaimo Půjčka NOVINKA! Půjčka Zaimo s vyřízením do pár minut. Splatnost půjčky si můžete rozdělit až na 12 měsíců.
Profi Credit.cz – Nebankovní půjčka ihned
Půjčka Profi Credit ProfiCredit.cz poskytuje nebankovní půjčky ihned od 4 999 až do 166 000 Kč. Peníze si můžete půjčit až na 48 měsíců. Záznamy v registru se posuzují individuálně.

Půjčky ihned pro každého

Půjčka ihned Nonstopo O půjčku s okamžitým vyplacením finančních prostředků může požádat opravdu každý. Pracující, studenti, senioři i maminky na mateřské dovolené jistě mají zájem o výhodnou půjčku, která se pojí jen s minimálními náklady a starostmi. Žádost o takovou půjčku se odesílá online, takže vás ani nestojí žádný čas. To, co není možné vyřídit okamžitě, se dá zajistit díky poště. Například pokud je vyžadován podpis smlouvy o půjčce.

Doporučujeme: Půjčky ihned do 5 minut na účtu

Okamžité půjčky bez registru

Využijte půjčky bez registru ihned, u které nemusíte čekat do druhého nebo až do třetího dne na její schválení. V ČR se můžete setkat s několika registry dlužníků, do kterých banky často nahlížejí. V případě nebankovních finančních společností jsou tyto registry ale většinou pasé. Snadno tak získáte půjčku do 5 minut, aniž byste se jí museli hlasitě dožadovat. Půjčky se udělují na základě individuální bonity. Jak bude vaše bonita stoupat, dosáhnete na více a více peněz.


Půjčky ihned na účtu a jejich zajištění

Půjčky, které se ihned odesílají na bankovní účet žadatele, se většinou nijak nezajišťují. V praxi se můžete setkat pouze se zajištěním ve formě směnky. Tento cenný papír je oblíbený mezi finančními společnostmi i soukromými osobami. Žádané jsou půjčky na směnku ihned, které se většinou vyplácejí v hotovosti. Půjčky, které se převedou do 5 minut na bankovní účet, využívají buď expresních převodů nebo převodů v rámci jedné banky.

Back To Top