skip to Main Content
Bezpečná Půjčka Do Výplaty

Jak přežít několik posledních dní do výplaty? Půjčte si, ale bezpečně!

V dnešní době koronavirové krize vidíme, jak jsou jednotlivá odvětví potažmo celá ekonomika provázána. Pandemie ze dne na den doslova zastavila chod nejen v České republice, ale po celém světě, a i když vláda vymýšlí, jak se co nejdříve vrátit k normálnímu životu, ekonomicky se budeme vzpamatovávat ještě opravdu hodně dlouho.

Eliminujte riziko

Nacházíme se tak v situaci, kterou jsme sice nezavinili, přesto je potřeba ji řešit. A i když by vás třeba ještě před nedávnem ani nenapadlo půjčovat si někde peníze, nyní jste postaveni před situaci, že nemůžete jinak. Prostě potřebujete rychle sehnat pár tisícikorun před výplatou. Banka vám tak malou půjčku nedá, a je proto potřeba se podívat jinde. Možná vám pořád zní v hlavě dědečkovo pravidlo, prostě si nekupuj, na co nemáš.

V dnešní době se však může stát, že je takovou věcí platba nájmu nebo třeba pořízení jídla. Pokud patříte mezi ty šťastnější a pořád máte svoji práci, bez snížení úvazku, a tím nečekaně ze dne na den i platu, což může v napnutém rodinném rozpočtu zadělat na problém, může se stát, že do výplaty máte daleko, ale vás přesto ještě čekají výdaje na základní pro život nezbytné věci. V takovém případě však není potřeba zoufat, je jen nutné dobře si prostudovat, co český trh nabízí a vybrat tu nejvýhodnější půjčku pro vás. S ohledem na krizi navíc mnoho společností nabízí i nadstandartní přístup, který vám může v těžké životní situaci opravdu rychle pomoci.

V čem tkví nebezpečí?

Všichni víme, jak jednoduché je spadnout do spirály půjček, ze kterých se jen těžko hledá cesta ven. Při nedodržení podmínek mohou hrozit penále, na kterých nakonec zaplatíte více, než kolik jste si původně půjčili. Zrádnost takových půjček tkví v tom, že spotřebitelé si půjčují jen malé částky na krátkou dobu, proto nevidí žádná rizika a často si ani důkladně nestudují podmínky takto sjednané půjčky. Líbí se jim, že je to snadné a rychlé. Poskytovatelé těchto úvěrů pak vydělávají na tom (kromě úroků), že nebudete stíhat splácet. Na našem trhu najdete celou řadu společností, které vám zaručí okamžitou půjčku, je však jen pár takových, u kterých se to doopravdu vyplatí, a to jen za předpokladu, že budete řádně dodržovat veškeré podmínky, ke kterým se uvážete.

Pilíře na kterých staví kvalitní společnosti – rychlost, profesionalita, osobní přístup

Mezi takové firmy se řadí ty, které vědí, že pokud se rozhodnete půjčku si vzít, potřebujete její rychlé vyřízení, vezmou proto na sebe část odpovědnosti a peníze zajistí, což je v případě krajní nouze opravdu k nezaplacení. Ke každému přitom přistupují individuálně, vyhodnocují jejich potřeby a na základě toho pak doporučí nejlepší možné řešení.  Některé dokonce nabízí i první půjčku bez poplatku a úroku, ale najdou se i další benefity v podobě vedení účtu zdarma, nebo zdarma předčasné splácení. Váží si totiž svých klientů, kteří se k nim díky férovému jednání rádi vrací. Půjčku přitom vyřídíte i z pohodlí vašeho domova. Hlavní je přehlednost, díky které si nasimulujete v rychlé kalkulačce váš požadavek, abyste viděli, k čemu se zavazujete. Dopředu tak znáte veškeré podmínky, za kterých půjčka proběhne.

Mezi takové firmy se řadí například:

  1. Creditas
  2. Zaplo
  3. EveryDay Plus

Praktické rady na závěr:

  1. Seriózní poskytovatel půjček má funkční webové stránky, na kterých najdete veškeré podmínky (bez kliček napsaných miniaturním písmem) a ceníky.
  2. Často zde najdete kalkulačku, díky které jasně a přehledně vidíte, kolik si půjčíte, na jak dlouho, kolik přeplatíte i jaké jsou sankce.
  3. Sjednává s vámi prostřednictvím bezplatné linky a nepožaduje platby předem.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top