skip to Main Content

Rychlá půjčka ještě dnesJen málokterý člověk, co potřebuje peníze, vydrží čekat na svou půjčku několik dní. Právě proto vám doporučujeme využít rychlé půjčky, díky které získáte peníze ještě dnes. Rychlé půjčky jsou doménou především nebankovních finančních společností. Můžete si je zajistit i u soukromých osob a výjimečně také u bank. Rychlá půjčka vám ulehčí od každodenních starostí. S ní získáte peníze okamžitě a nedostanete se do náročné životní situace.

 

Peníze ještě dnes

 

Mikropůjčky s rychlým vyřízením

Mikropůjčky, jinak označované také jako půjčky před výplatou nebo finské půjčky, jsou nejčastějším typem rychlých půjček. Jejich výše se pohybuje už od 500 Kč až přibližně do 20 000 Kč. Jestliže o půjčku žádáte poprvé, můžete získat až 5 000 Kč bez smlouvy, bez dokladů a zbytečných poplatků. O půjčku požádáte ještě dnes, schválení proběhne během pár minut a stejně tak to je s realizací bankovního převodu. O tyto půjčky může žádat každý – pracující i dočasně nezaměstnaní, studenti, maminky na mateřské nebo senioři, kteří si nevystačí se svým starobním důchodem.

Bankovní převod nebo peníze na ruku?

U mnoha půjček si můžete vybrat, jak si necháte vyplatit finanční prostředky. Je zde možnost bankovního převodu, který je opravdu rychlý, pokud využíváte stejný účet jako finanční společnost, u níž o půjčku žádáte. I tak ale peníze získáte maximálně za 2 pracovní dny – u většiny bank do druhého dne. Jestliže chcete hotovost, doporučujeme vám využít přímo pobočky nebo obchodního zástupce. Peníze na ruku jsou mnohem rychlejší než jejich posílání poštovní poukázkou.

Podání žádosti každý den

Mnoho finančních společností umožňuje podání žádosti o půjčku v pracovní dny, o víkendech i o státních svátcích. Stejně tak její schválení je okamžité. Dobře si ale přečtěte obchodní podmínky, tuto službu nemůžete očekávat u všech společností. Některé fungují jen do 17. hodiny večer. Rychlá půjčka vyřeší všechny vaše ASAP finanční problémy. Jestliže si mezi nebankovními finančními společnostmi nevyberete, máte ještě možnost požádat o půjčku u soukromé osoby. Pokud ji zajistíte směnkou, peníze získáte co nejrychleji.

Back To Top