skip to Main Content

Rychlá nebankovní půjčka do 24 hodin

Žádáte o půjčku a chtěli byste mít peníze do 24 hodin na svém účtu? Pak se určitě rozhodněte pro nebankovní půjčku, která vyjde vstříc vašim individuálním přáním a požadavkům. V bance totiž peníze do 24 hodin rozhodně nezískáte. Na našem trhu je jen několik málo bank, které jsou schopny v této oblasti vyjít vstříc a obecně jejich půjčky vždy vyžadují více času. Pokud chcete peníze získat snadno a rychle, jsou pro vás nebankovní půjčky ideálním řešením.

CreditON.cz – Peníze do 30 minut
creditON Sjednat si můžete extra rychlou půjčku od nebankovní společnosti. Peníze obdržíte ihned, maximálně do 24 hodin na účet.

Peníze na účtě do 24 hodin

Většina bankovních transakcí je dnes již realizována do 2 pracovních dnů. Finanční společnosti, které chtějí vyjít svým klientům maximálně vstříc, ale využívají takzvaných expresních převodů. Peníze vám tedy odešlou tak, aby vám ještě v ten samý den přišly na bankovní účet. Většinou jsou vaší bankou připsány obratem, takže je obdržíte ihned po schválení půjčky. Tento přístup je výhodný z mnoha důvodů. O půjčku můžete požádat i na poslední chvíli, jelikož si můžete být jisti, že bude včas schválena a vy pohodlně zvládnete uhradit své nezbytné výdaje.

Jak požádat o rychlou půjčku

Žádost o rychlou půjčku do 24 hodin je ideální podat přes internet. Zde totiž můžete vybírat z mnoha finančních společností a pohodlně na ně najdete i recenze či zkušenosti dalších klientů. Dozvíte se, jak ostatní byli s půjčkou spokojeni a budete se moci sami v klidu rozhodnout, zda o ni požádáte.

Žádost se pak podává velmi snadno a to pomocí webového formuláře. Ten stačí jen vyplnit a odeslat. Důležité je si pečlivě spočítat, jak vysokou částku potřebujete půjčit. Zatímco někomu stačí půjčka do výplaty, jiný potřebuje spotřebitelský úvěr v desítkách tisíc korun. Půjčky na nízké i vysoké částky mají své využití a každá z nich je velmi individuální – nabízející jiné možnosti pro své využití.

Rychlá půjčka se schválením nonstop

Mnoho rychlých půjček se poskytuje i nonstop. To znamená, že o půjčku můžete požádat třeba o víkendu a máte zde jistotu, že vám bude schválena a hned po schválení odeslána. Nonstop půjčky jsou vždy nebankovního charakteru, protože banky pracují jen ve své standardní otevírací době.

Když o rychlou půjčku požádáte, stačí vydržet přibližně 15 minut, než vám přijde informace, že půjčka byla schválena. Tato informace se nejčastěji odesílá textovou zprávou. Po potvrzení půjčky si peníze necháte poslat na svůj účet, ze kterého je také ve stanoveném termínu splatíte. Rychlé půjčky se obvykle poskytují v jednotkách až v desítkách tisíc korun. Tyto půjčky jsou splatné maximálně za 30 dní. Lhůtu jejich splatnosti je však možné za poplatek prodloužit. Splatnost můžete tak odložit o týden, o 14 dní nebo i měsíc. Často záleží i na individuální domluvě. Nebankovních půjček využívejte opakovaně, čímž si budete cíleně zvyšovat svou bonitu.

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top