skip to Main Content

Zaimo půjčka

  • Možnost půjčit si až 25 000 Kč
  • Okamžitá výplata prostředků do 15 minut
  • Online vyřízení půjčky
  • Flexibilní podmínky splácení
  • Neúčelová půjčka pro každého

Zaimo půjčka

Informace o Zaimo půjčce

Půjčka Zaimo vám zprostředkuje finanční prostředky v libovolné výši, které můžete použít k financování jakýchkoliv potřeb. Jelikož je rychle vyřízená, řadí se mezi nejoblíbenější mikropůjčky na českém trhu. Peníze z půjčky můžete využít dle vlastního uvážení a protože vám budou vyplaceny v co nejkratším možném termínu, pohodlně pokryjí i vaše akutní výdaje. O půjčku tak mohou požádat zaměstnanci, podnikatelé, ženy na mateřské nebo i senioři.

Výběr půjčky online

Žádost o půjčku Zaimo se podává online. To znamená, že si nejprve vyberete částku, jakou si chcete půjčit, a pak zvolíte i počet měsíců, během kterých zvládnete půjčku splatit. Půjčit si zde můžete až 25 000 Kč, a to i hned napoprvé. Podání žádosti nezabere více než 5 minut vašeho času. Vypůjčenou částku si pak můžete rozdělit do jedné až dvanácti splátek dle toho, co vám bude příjemnější. Navrhněte si splátkový kalendář tak, abyste půjčku zvládli pohodlně vrátit zpět věřiteli.

Vyplacení finančních prostředků

Když bude vaše půjčka schválena, přichází na řadu výplata finančních prostředků. Protože se peníze vyplácejí bezhotovostně na bankovní účet, který uvedete v žádosti, je potřeba pro ověření tohoto účtu převést na účet společnosti 1 Kč. Ta slouží jako potvrzení, že bankovní účet skutečně vlastníte.

Hned poté jsou peníze vyplaceny expresním převodem a vy je tak získáte už do 15 minut. Posouzení vaší žádosti, které tomuto kroku předchází, trvá obvykle 5 minut. Vše je tedy vyřízeno v nejkratším možném termínu.

Jak splatit půjčku

Půjčku můžete čerpat neúčelově. To znamená, že peníze využijete, jakkoliv budete potřebovat. Následovat ale musí její splacení, kdy splácíte svému věřiteli jistinu a úroky. Částku, kterou budete muset za půjčku zaplatit, se samozřejmě dozvíte už při schválení vaší žádosti. Nejsou zde tedy žádné skryté poplatky. Splácení půjčky je flexibilní a probíhá dle domluvených podmínek z bankovního účtu. Jestliže máte peníze k dispozici dříve – ještě před termínem splatnosti – můžete zdarma půjčku splatit i předčasně.

Ferratum půjčka

Hlavní výhody

Vyřízení půjčky trvá jen pár minut
Žádost o půjčku se podává kompletně online
Peníze z půjčky obdržíte na svůj účet do 10 minut
Peníze se poskytují bez nutnosti zajištění
Neúčelové využití finančních prostředků
Žádné skryté poplatky ani dodatečné náklady
Flexibilní podmínky splácení
Půjčka poskytována nonstop 24 hodin denně

Podmínky půjčky

Podmínkou pro získání půjčky je dosažení věku 18 let.
Každý žadatel musí mít české státní občanství.
Při žádosti o půjčku je potřeba předložit občanský průkaz.
O půjčku se žádá online přes webový formulář.

Back To Top