skip to Main Content
[headline_subtitle title=“Zaimo.cz – Kreditech Česká republika s.r.o.“ subtitle=“Základní informace a Kontakt na Kreditech Česká republika s.r.o.“]

O společnosti

Poskytovatelem výhodné půjčky Zaimo je společnost Kreditech, která představuje mezinárodní finanční společnost. Snaží se o poskytování snazších a transparentnějších úvěrů, než které nabízejí konkurenční finanční společnosti. Zaimo představuje moderní a rychlou půjčku 21. století, kterou můžete neúčelově využít k financování jakýchkoliv svých potřeb.

Peníze vám budou poskytnuty rychle a jednoduše. Jelikož Kreditech nabízí půjčky nonstop, jedná se o automatizovaný systém, který sám provede posouzení vaší žádosti. Jestliže máte na společnost nějaké dotazy, můžete se na ni obrátit v pracovních dnech od 8:00 až do 20:00 hodin.

Půjčka Zaimo svým žadatelům v mnohém vychází vstříc. Jedná se o revoluční online půjčku, která je skvělou alternativou ke konkurenčním produktům. Půjčku si můžete sjednat z pohodlí domova, což je její velkou výhodou. Poskytovatel – společnost Kreditech prověří vaši bonitu, čímž zajistí, že na splacení půjčky budete mít dostatečné prostředky. I pokud byste se ale dostali do finančních problémů, je zde možné domluvit se individuálně, když svou situaci začnete řešit včas.

Kontakt a sídlo

Kreditech Česká republika s.r.o.

Karlovo nám.16

120 00, Praha 2

tel.: 498 880 028

Ferratum půjčka

Hlavní výhody

Vyřízení půjčky trvá jen pár minut
Žádost o půjčku se podává kompletně online
Peníze z půjčky obdržíte na svůj účet do 10 minut
Peníze se poskytují bez nutnosti zajištění
Neúčelové využití finančních prostředků
Žádné skryté poplatky ani dodatečné náklady
Flexibilní podmínky splácení
Půjčka poskytována nonstop 24 hodin denně

Podmínky půjčky

Podmínkou pro získání půjčky je dosažení věku 18 let.
Každý žadatel musí mít české státní občanství.
Při žádosti o půjčku je potřeba předložit občanský průkaz.
O půjčku se žádá online přes webový formulář.

Back To Top