skip to Main Content

Půjčka Ferratum – Ferratum Bank

  • Rychlá půjčka až do 10 000 Kč
  • Prodloužená doba splatnosti až na 45 dní
  • Výplata finančních prostředků nonstop
  • Bez ručitele a zástavy nemovitosti
  • Možnost odložení termínu splatnosti až o 60 dní

Ferratum

Informace o půjčce Ferratum

Půjčka od Ferratum Bank je výhodným řešením pro každého, kdo má hluboko do kapsy. Můžete zde vybírat z několika typů úvěrů. První možností je rychlá půjčka do 10 000 Kč. Věrným zákazníkům se kromě ní nabízí také výhodný spotřebitelský úvěr. V neposlední řadě vám Ferratum Bank může poskytnout takzvaný Credit Limit, což je finanční rezerva až do 25 000 Kč, kterou tak můžete mít kdykoliv k dispozici.

Jak si sjednat rychlou půjčku

Při výběru rychlé půjčky je potřeba nejprve zvolit částku v rozmezí od 1 000 až do 10 000 Kč. Tu si můžete půjčit na 7 až 45 dní. Půjčka vám je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Nejen že o ni můžete díky online přístupu kdykoliv požádat, ale také vám bude kdykoliv vyplacena. Pohodlně pokryje vaše nečekané výdaje nebo díru ve vašem rozpočtu, na kterou vám již nezůstaly peníze z výplaty. Vybrat si můžete libovolnou částku a vše vyřídit pohodlně ze svého domova.

Podmínky poskytnutí půjčky

Půjčku si sjednáte bezpečně a diskrétně. Stačí mít jen připojení k internetu. Nemusíte dokládat žádné potvrzení o měsíčním příjmu a ani nepotřebujete ručitele. K žádosti o půjčku nejsou potřeba vůbec žádné doklady a většinou není ani nutná osobní schůzka.

O půjčku může požádat každý, kdo je ve věku od 21 do 85 let a kdo nečerpá žádnou půjčku u Ferratum Bank. Peníze tak snadno získáte jako zaměstnanec, OSVČ, student, maminka na mateřské i důchodce.

Jak probíhá vyplacení a splacení půjčky

Půjčka vám bude vyplacena převodem na bankovní účet, jehož číslo zadáte v žádosti o peníze. Ty vyčerpáte podle svých představ a splatíte je k určenému datu. Když nebudete mít v té době dostatečnou hotovost, můžete si půjčku prodloužit. Odložení splátky je možné sjednat na 30 dní, a to hned dvakrát po sobě. Celkem tedy můžete mít na splacení půjčky až 145 dní. Půjčka se čerpá neúčelově a vy tak nemusíte dokládat žádné faktury ani jiné doklady.

Bonusový program pro stálé klienty

Jestliže si budete u společnosti Ferratum Bank půjčovat pravidelně, můžete se zařadit do jejího bonusového programu, kdy z každé půjčky získáte 2 % z hodnoty poplatku zpět. Body si pak můžete vybrat a za některou z dalších půjček zaplatit mnohem méně.

Ferratum půjčka

Hlavní výhody

Online nebo SMS podání žádosti o půjčku
Peníze na bankovní účet do minuty
K půjčce není potřeba žádný ručitel
Nevyžaduje se potvrzení o výši příjmů
Možnost prodloužení půjčky celkem až o 60 dní
Bez rizika u spolehlivé finanční společnosti
Neúčelové využití finančních prostředků
Diskrétní půjčka pro každého

Podmínky půjčky

Půjčka Ferratum je určena pro žadatele starší 21 let.
Maximální věk, ve kterém můžete o půjčku požádat, činí 85 let.
Když o půjčku požádáte, nesmíte mít vůči finanční společnosti žádné dluhy z minulosti.
Většinou nejsou požadovány žádné doklady k žádosti.
Žádá se online nebo přes SMS.

Back To Top