skip to Main Content
Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí 50 000

Půjčky kde opravdu půjčí ihned

Chcete si výhodně půjčit 50 000 Kč? Vyberte si některou z nebankovních půjček, které se poskytují za flexibilních podmínek. Při žádosti o půjčku v bance se můžete potýkat s nepříjemnými problémy, které vám však u soukromé finanční společnosti nehrozí. Reálně můžete 50 000 Kč získat hned do druhého dne a často již při první žádosti. Podívejte se na půjčky, ze kterých můžete aktuálně vybírat.

Výše půjčky
až 30 000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
až 166 000 Kč
Splatnost
12 – 48 měsíců
Výše půjčky
až 170 000 Kč
Splatnost
1 – 100 týdnů

Výhodná půjčka od soukromé finanční společnosti

Na našem trhu působí řada soukromých finančních společností, které poskytují výhodné půjčky a úvěry. Čerpat zde můžete mikropůjčky do 20 000 Kč i vyšší neúčelové či účelové úvěry třeba na 50 000 nebo 100 000 Kč. K vybraným z nich je nutná záruka v podobě nemovitosti, některé se však poskytují bez zástav a zbytečného papírování. Vyberte si některého z prověřených poskytovatelů půjček, u kterého máte jistotu, že vaše jednání bude mít hladký průběh.

Půjčka od soukromého investora

Kromě soukromé finanční společnosti si nebankovní půjčku do 50 000 Kč můžete sjednat i u investora. Zde peníze dostanete spíše na ruku v hotovosti než převodem na běžný účet. Hotovost ale můžete získat hned při požádání o peníze, tedy ještě v den žádosti. 50 000 Kč není tak velký finanční obnos a peníze nejčastěji můžete využít neúčelově, na cokoliv jen budete chtít a potřebovat.

Rychlé vyřízení žádosti o peníze

Žádost u prověřené finanční společnosti nejčastěji vyřídíte online nebo na její pobočce. Sítí poboček ale disponují jen vybrané finanční společnosti a vyřízení online je většinou pohodlnější a rychlejší. V žádosti stačí vyplnit své jméno, příjmení, adresu a uvést svého zaměstnavatele. Některé společnosti požadují doložení příjmů, jiné žádná potvrzení nepotřebují.

Aby žádost o nebankovní půjčku do 50 000 Kč byla vyřízena opravdu rychle, je dobré, když poskytovatel nenahlíží do registrů dlužníků. Prověření záznamu v registru totiž zabere mnoho času. U většiny společností mohou žádat lidé starší 18 let, kteří mají bydliště v ČR a české občanství.

Splácení půjčky a odložení termínu splatnosti

Svou půjčku můžete obvykle splatit podobným způsobem, jakým ji obdržíte. Bezhotovostní půjčky se běžně splácejí převodem z běžného účtu. Ty hotovostní zase můžete hradit osobně, složenkou nebo rovněž ze svého účtu. Splacení částky 50 000 Kč může být buď jednorázové, v týdenních nebo měsíčních splátkách – záleží na poskytovateli peněz.

Pokud svou půjčku nezvládáte splatit včas, určitě si termín její splatnosti odložte. Vyjde vám to totiž mnohem levněji, než když byste měli platit drahou pokutu. Na odložení splátky se můžete domluvit individuálně, nebo si ho sjednat přes internet. Stejně jako je možné odložení půjčky, můžete si u nebankovní půjčky sjednat také předčasné splacení. To je většinou zdarma a vaše výdaje se tedy nezvyšují. Jakmile půjčku splatíte, můžete pohodlně využít další.

Back To Top