skip to Main Content

Chybí vám peníze do výplaty? Svůj nedostatek hotovosti můžete vyřešit rychlou půjčkou, kterou vám mnohé finanční společnosti poskytnou ještě v den, kdy o ni požádáte. Půjčka do výplaty může pomoci vyřešit problémy v rodinném rozpočtu. Pokud vás postihly nečekané výdaje, nebo když se váš zaměstnavatel jen zpozdil s výplatou, můžete ji využít. Tato praktická půjčka nahradí vaše úspory a potřebnou finanční rezervu.

Výše půjčky Splatnost
Půjčka Zaplo 1 000 - 12 500 Kč 1 - 30 dní Informace Žádost
Půjčka7 1 000 - 4 000 Kč 7 - 28 dní Informace Žádost
CreditPortal 1 000 - 12 500 Kč 1 - 30 dní Informace Žádost

Kdy využít půjčku do výplaty

Půjčka do výplaty na rukuPůjčku do výplaty můžete využít téměř kdykoliv. Běžně má podobu mikropůjčky. To znamená, že je pouze na malý finanční obnos, který vykryje váš nedostatek peněz v blížících se dnech. Půjčka do výplaty na ruku je běžně ve výši 2 000, 3 000, 5 000 nebo třeba 7 000 Kč. Velmi záleží na tom, jak vysoké jsou vaše výdaje a je rovněž důležité, kolik zbývá dní do výplaty. Těsně před výplatou je již zbytečné si půjčovat mnoho peněz. Pokud je ale vaše výplata daleko, nebo vy vůbec nevíte, kdy peníze dostanete, je dobré si půjčit na delší dobu.

Mnoho poskytovatelů totiž nabízí tzv. předčasné splacení půjčky zdarma. To znamená, že jakmile obdržíte platbu od svého zaměstnavatele, můžete půjčku hned z těchto peněz splatit. Nemusíte se tedy obávat nutnosti prodlužování její splatnosti, které je většinou velmi nevýhodné, jelikož za každý den půjčky navíc samozřejmě platíte.

Výhodná půjčka  na ruku bez registru

Aby půjčka před výplatou mohla být poskytnuta rychle, nabízí se často i bez nahlížení do registru dlužníků. V Čechách těchto registrů působí několik a dostat se do nich můžete i při neplacení pojištění, faktur za telefon a dalších výdajů. Nemají totiž do nich přístup pouze banky. O půjčku bez registru ale může požádat každý. Je zde jistota rychlého schválení, jelikož se vaše platební historie nijak neprověřuje.

Rychlé převedení peněz na účet

Pokud chcete peníze z půjčky využívat co nejrychleji, doporučujeme jejich převod na běžný účet. Většina poskytovatelů je zasílá expresně a je zde pak jistota, že je dostanete co nejrychleji, klidně i během víkendu. Z účtu si je pak můžete sami vybrat a naložit s nimi už podle vlastního uvážení. Půjčky do výplaty se totiž nepojí s žádným konkrétním účelem a vy s penězi tak můžete naložit, jak uznáte za vhodné.

Nonstop poskytnutí půjčky

Půjčky před výplatou se často poskytují nonstop, protože si nutnost půjčky můžete uvědomit až na poslední chvíli. Existují tedy společnosti, kde se půjčky schvalují nonstop – 24 hodin denně. Takový systém je už zčásti nebo plně automatizovaný a půjčka vám tedy bude poskytnuta bez velkého prověřování. Požádat o ni můžete v pozdních večerních nebo nočních hodinách, o víkendu nebo i ve státní svátek. Peníze potřebné do vaší výplaty se ihned objeví na vašem bankovním účtu. Je spolehlivější využít nebankovní půjčky než o ně žádat v bance, kde nemáte jistotu rychlého schválení.

Back To Top