skip to Main Content
Nejschvalovanější půjčka v ČR: Nabídka oblíbené a snadno dostupné nebankovní půjčky bez registru do 300 000 Kč.
  10.07.2017 | General | Doporučené půjčky

  Dobrý den.

  Trápí Vás nesplacené závazky, chybí Vám finance v rozpočtu, nemůžete kvůli Vaší finanční situaci vést život tak jak si přejete? Sháníte peníze na cokoliv? Kontaktuji Vás na základě Vaší poptávky po poskytnutí finanční půjčky.


  Nabízím zajištění výhodného krátkodobého i dlouhodobého úvěru od 500 000 Kč se zástavou nemovitosti, pozemku či automobilu od soukromého investora, který je navíc „šitý" přesně na míru. Výši splátky a dobu splácení si kupříkladu určujete Vy, v případě potřeby je možnost odkladu splátek či upravování výše půjčené částky.

  Hlavním cílem je poskytnout úvěr co nejširšímu okruhu zájemců. Nenahlížíme do registru dlužníků a výrazně jsme omezili i nepříjemné papírování. Každou žádost posoudíme do dvou hodin a k samotné realizaci dochází do tří pracovních dnů. Naše služby jsou tedy kvalitní, rychlé a přehledné. Osobní jednání a individuální přístup samozřejmostí. Zároveň nehraje roli, zda jste z Prahy nebo z jiného místa ČR. Peníze nabízíme všem. Díky našim bohatým zkušenostem garantujeme rovněž kompletní právní servis.
  Možnost použití úvěru na vyplacení exekucí, na bydlení, na družstevní byt či na cokoliv jiného. Možnost konsolidace Vašich stávajících závazků,
  Úvěr není uveden v žádném z registrů, tudíž nemá vliv na Vaše případné další žádosti například o hypotéku nebo leasing.
  V případě zájmu či dotazů mě kdykoliv kontaktujte na uvedeném e-mailu.

  S přáním pěkného dne,
  Jelinkova Dagmar  Jméno: Dagmar
  Praha


   Odpovědět na inzerát: Půjčka se zajištěním pro opravdu všechny od soukr. investora.

   Připravujeme

   Chcete férovou půjčku od prověřené a spolehlivé společnosti? Podívejte se na snadno dostupné půjčky online a získejte peníze ještě dnes...
   Back To Top