skip to Main Content
Nejschvalovanější půjčka v ČR: Nabídka oblíbené a snadno dostupné nebankovní půjčky bez registru do 300 000 Kč.
  12.07.2017 | Půjčky se zástavou nemovitosti | Doporučené půjčky

  Nebankovní půjčky a úvěru bez prokazování příjmu, bez nahlížení do registrů můžete použít na cokoliv. To znamená, že nás nezajímá na co půjčené peníze použijete, ať je to na sloučení nevýhodných půjček a úvěrů, vyplacení exekucí, rekonstrukci nemovitosti či na provoz v podnikání, apod.

  Nebankovní půjčky a úvěry jsou vždy se zástavou nemovitosti. Půjčit si můžete od 50.000 Kč až do 50% tržní hodnoty zastavované nemovitosti. Ať si zažádáte u nás o půjčku či úvěr, vždy daný produkt můžete předčasně doplatit bez sankcí a pokut. Můžete také využít mimořádných splátek či odkladu splátek.

  Roční úroková sazba je od 4,95% (p.a.). Splatnost si můžete zvolit až na 20 let. U nás neplatíte žádné poplatky předem, neplatíte ani za odhad zastavované nemovitosti.

  Garantujeme rychlé a snadné vyřízení, bez žádné zbytečné administrativy. Neváhejte nás kontaktovat. Jsme pro vás po celé ČR.  Jméno: SOS Finance
  724824735
  Praha 1


   Odpovědět na inzerát: Nebankovní půjčky a úvěry bez regisru.

   Připravujeme

   Chcete férovou půjčku od prověřené a spolehlivé společnosti? Podívejte se na snadno dostupné půjčky online a získejte peníze ještě dnes...
   Back To Top