skip to Main Content
Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Rádi byste si sjednali úvěr, ale víte, že vám ve vaší bance nevyjdou vstříc? Ať už máte nízký měsíční příjem, záznam v registru dlužníků nebo jinou překážku, pro kterou půjčku nemůžete získat, stačí požádat u soukromé finanční společnosti. Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou dnes velmi oblíbené a rozšířené. Snadno najdete půjčku, jejíž poskytovatel nebude vyžadovat splnění tak přísných požadavků a vy na ni mnohem snáze dosáhnete.

Výše půjčkySplatnost
Půjčka Zaplo1 000 – 16 000 Kč1 – 30 dní Informace Žádost
Půjčka71 000 – 8 000 Kč7 – 28 dní Informace Žádost
CreditPortal1 000 – 12 500 Kč1 – 30 dní Informace Žádost
Půjčka Profi Credit4 999 – 166 000 Kč6 – 48 měsíců Informace Žádost

Kdo může požádat o půjčku pro problémové

Nebankovní půjčka ihnedŽadatelem o tuto půjčku může být úplně každý. Je určena pro zaměstnané osoby, které mají daleko do výplaty, pro podnikatele i dočasně nezaměstnané. Využít ji můžete také v důchodu nebo na mateřské dovolené, když se vaše příjmy proti pracovnímu životu výrazně sníží. O nebankovní půjčku se většinou žádá po internetu, takže ji pohodlně vyřídíte i ze svého domova. Nemusíte pro její sjednání nikam chodit, jak tomu je u běžných bankovních půjček.

Nebankovní půjčka je navíc vyřízena velmi rychle, takže zbytečně nečekáte v nejistotě, zda půjčku vůbec dostanete. Schválení žádosti o nebankovní půjčku proběhne třeba už za 10 až 15 minut po odeslání. Vyplacení finančních prostředků následuje převodem na bankovní účet nebo zasláním v hotovosti na vaši adresu.

Výhodná půjčka Zaplo

Žadatelé, kteří mají problém uspět v bance, mohou podat žádost u finanční společnosti Zaplo Finance. Půjčka Zaplo se poskytuje do výše až 30 000 Kč a je splatná maximálně za 30 dní. Splatnost půjčky je jednorázová. Již při jejím sjednání vidíte, kolik za půjčku celkem zaplatíte, takže si hned při sjednání můžete spočítat, zda ji zvládnete včas splatit.

Jako žadatel o půjčku Zaplo musíte být držitelem českého občanství, být starší 18 let, bez dluhů a využívat bankovní účet. Výše příjmů se tedy nedokládá a ani nejsou potřeba žádné další podklady pro zdárné vyřízení vaší žádosti. U Zaplo navíc získáte první půjčku zdarma (do 16 000 Kč), takže si ji budete moci vyzkoušet a zjistit, jak vám vyhovuje.

Půjčka Provident pro každého

Dalším oblíbeným poskytovatelem nebankovních půjček, který vychází vstříc i problémovým klientům, je Provident. Ten poskytuje půjčky ve výši od 4 000 až do 170 000 Kč. Peníze získáte již do 24 hodin, máte tedy jistotu, že na svou hotovost nebudete muset dlouho čekat. Provident je půjčka bez skrytých poplatků a bez ručitele. Navíc k ní získáte přehlednou smlouvu, kterou si můžete ještě před podpisem smlouvy samozřejmě v klidu prostudovat. Při žádosti o půjčku musíte doložit, že máte trvalý příjem. Jeho výši však Provident posuzuje individuálně.

Pokud si potřebujete půjčit, neváhejte ani přes své možné finanční problémy o půjčku požádat. Zda vám nebankovní půjčka bude poskytnuta, většinou závisí na vaší individuální bonitě. Často vám je poskytnuta první půjčka, a pokud ji úspěšně splatíte, váš úvěrový limit se navýší a je schválen i další úvěr.

Back To Top