skip to Main Content

Půjčka NetCredit

  • Rychlá půjčka se schválením do 15 minut
  • První půjčka do 4 500 Kč zdarma
  • Možnost odložení termínu splátky až o 30 dní
  • Zajímavé bonusy pro věrné klienty
  • Výhodná půjčka bez doložení příjmu

NetCredit půjčka

Informace o půjčce NetCredit

Rychlá a výhodná půjčka od NetCredit zaujme svými flexibilními podmínkami. Půjčka je určena pro každého, kdo má hluboko do kapsy a kdo chce, aby mu byly peníze vyplaceny v co nejbližším termínu. Pokud navíc preferujete vyřízení půjčky online bez nutnosti osobního kontaktu, rovněž tento typ úvěru stojí za vyzkoušení. Výhodné půjčky NetCredit mohou využít všichni pracující, kteří mají stálý měsíční příjem.

Jak na vyřízení půjčky

Žádost o půjčku NetCredit se podává online. Jako nový klient si můžete půjčit maximálně 4 500 Kč na 30 dní. Pro stálé zákazníky jsou ale připraveny zajímavé půjčky až do 12 000 Kč, které se dají neúčelově využít na cokoliv. V žádosti kromě částky a doby splatnosti vyplníte také své jméno, příjmení, rodné číslo a kontakt. Odešlete žádost a peníze obdržíte ihned, jak to bude možné.

Podmínky pro schválení půjčky

Aby vaše žádost o půjčku mohla být schválena, musíte splnit několik základních podmínek. Jedná se o podmínku věku minimálně 20 let, dále o české občanství nebo o stálý příjem, který však není nutné nijak prokazovat. Pokud žádáte o půjčku a chcete, aby vaše žádost byla schválena, neměli byste být v exekuci nebo momentálně žádat o oddlužení. Jelikož se peníze vyplácejí na účet, společnost požaduje jeho vlastnictví a také vlastní mobilní telefon.

Vyplacení a splacení půjčky

Půjčka se vyplácí převodem na bankovní účet. Ještě předtím je nutné provést ověření účtu prostřednictvím poplatku 1 Kč. Jakmile toto ověření úspěšně proběhne, budou vás z finanční společnosti kontaktovat. Převod se pak uskuteční během jednoho pracovního dne. Stejně jak jsou peníze vyplaceny, tak se i splácejí. Termín splatnosti je jednorázový a k němu by se měla nacházet celková dlužná částka na účtu věřitele. Předčasné splacení půjčky vyžaduje úhradu kompenzace úroků za faktickou dobu využívání úvěru. Není ale nutné hradit žádný poplatek za předčasnou splátku.

Odložení termínu splatnosti

Jestliže nezvládáte půjčku splatit ve stanoveném termínu, můžete si zajistit jeho odložení. Splatnost půjčky je možné prodloužit o 1 až 30 dní. Pozor ale, za tuto službu si samozřejmě připlatíte. Je to však lepší než mít půjčku po splatnosti, vysoké penále a také se vystavovat riziku exekuce.

NetCredit půjčka

Vaše názory

Využila jsem mikropůjčku od NetCredit a byla jsem maximálně spokojená. Hned první půjčku jsem dostala zcela zdarma a mohla jsem si tedy pohodlně vyzkoušet, jak vše funguje. Mile mě překvapila okamžitá výplata peněz na účet.

– Alena H., Brno

Díky nedostatečnému příjmu jsem v bance nepochodil při žádosti o malou půjčku, rozhodl jsem se tedy, že využiju služeb společnosti NetCredit. Nejprve jsem si půjčil 4 500 Kč a poté se dopracoval až k půjčkám 12 000 Kč, o které žádám vždy, když mi chybí peníze.

– Petr S., Vrbno pod Pradědem

Back To Top