skip to Main Content
[headline_subtitle title=“Net Credit s.r.o.“ subtitle=“Základní informace a Kontakt na Net Credit s.r.o.“]

O společnosti

Společnost Net Credit s.r.o. patří k největším poskytovatelům nebankovních půjček na českém trhu. Zaměřuje se na poskytování rychlých a výhodných půjček, které zde nabízí od roku 2012. Jako nový klient zde můžete využít první půjčky zdarma. Pokud si u společnosti budete půjčovat opakovaně, dosáhnete až na 12 000 Kč.

Net Credit nabízí flexibilní půjčky, které se maximálně přizpůsobí vašim možnostem a vyjdou vstříc vašim individuálním požadavkům. Tyto půjčky jsou výhodné z mnoha důvodů. Jedním z nich je i to, že se dají vyřídit online. Kvůli půjčce u Net Credit tak nemusíte nikam chodit, jelikož vše zvládnete pohodlně ze svého domova.

Net Credit využívá moderní technologická řešení a spolupracuje s opravdovými specialisty. Nemusíte se tedy obávat, že by zde vaše osobní údaje nebyly v bezpečí. Rovněž se můžete na cokoliv v souvislosti se svou půjčkou zeptat a jistě se vám dostane uspokojivé odpovědi. Net Credit s.r.o. se své půjčky snaží co nejvíce přizpůsobovat vašim konkrétním přáním.

Kontakt a sídlo

Net Credit s.r.o.

Vyšehradská 1349/2

128 00, Praha 2

IČ: 242 86 028

NetCredit půjčka

Vaše názory

Využila jsem mikropůjčku od NetCredit a byla jsem maximálně spokojená. Hned první půjčku jsem dostala zcela zdarma a mohla jsem si tedy pohodlně vyzkoušet, jak vše funguje. Mile mě překvapila okamžitá výplata peněz na účet.

– Alena H., Brno

Díky nedostatečnému příjmu jsem v bance nepochodil při žádosti o malou půjčku, rozhodl jsem se tedy, že využiju služeb společnosti NetCredit. Nejprve jsem si půjčil 4 500 Kč a poté se dopracoval až k půjčkám 12 000 Kč, o které žádám vždy, když mi chybí peníze.

– Petr S., Vrbno pod Pradědem

Back To Top