skip to Main Content
[headline_subtitle title=“Časté dotazy k půjčce NetCredit“]

1. Komu může být půjčka poskytnuta?

O půjčku může požádat každý, kdo je starší 20 let, má české občanství a není v exekučním řízení. Podmínkou pro poskytnutí půjčky je také mobilní telefon, bankovní účet a stálý příjem.

2. Co je potřeba předložit při žádosti o půjčku?

Pro získání půjčky nejsou potřeba žádné doklady. Nepotřebujete tedy občanský průkaz a ani nemusíte dokládat výši svého příjmu.

3. Do jaké výše se dá půjčka čerpat?

Jako nový klient finanční společnosti můžete využít půjčku do výše až 4 500 Kč. Pokud se zařadíte ke stálým klientům, tak jsou pro vás připraveny půjčky do částky 12 000 Kč.

4. Je možné čerpat více půjček zároveň?

Více půjček u NetCredit zároveň čerpat nemůžete. Máte však možnost využít půjčky u jiné finanční společnosti nebo banky. Pro schválení půjčky NetCredit nebude překážkou, pokud nebudete v prodlení s jejím splacením.

5. Za jak dlouho od žádosti získám půjčku na účet?

Peníze se poskytují do 15 minut od schválení žádosti. Podmínkou však je, že ještě předtím ověříte svůj účet převedením poplatku 1 Kč.

6. Jakým způsobem se půjčka splácí?

Půjčku doporučujeme splatit na běžný účet věřitele. Využít k tomu můžete standardního bankovního převodu.

7. Vyžaduje se nějaké ručení k půjčce?

Ne, žádné další ručení není k půjčce potřeba.

8. Co to je bonus pro stálé klienty?

Stálí klienti NetCredit mohou získat výhodu v podobě tzv. bonusu. Jedná se o věrnostní program, kde je možné získat až 50% slevu na úrocích. Stačí doporučit půjčku NetCredit svým blízkým.

9. Je možné odložení splátky?

Prodloužení půjčky u NetCredit je možné o 7, 14 nebo 30 dní. Zajistíte si, že se vyhnete nepříjemným poplatkům. Za prodloužení ale stejně budete muset zaplatit dle sazebníku finanční společnosti.

10. Je možné si přečíst smlouvu ještě před jejím podpisem?

Ano, smlouva je dostupná na webových stránkách společnosti. Jelikož k první půjčce nebude vůbec potřeba, určitě vám doporučujeme si ji pečlivě pročíst, i když ji nepodepisujete.

11. Vyžaduje se k půjčce doložení příjmu?

Ne, byť musíte pro schválení žádosti o peníze pobírat stálý příjem, tak jeho doložení není potřebné.

12. Na co se využívá poplatek 1 Kč?

Poplatek 1 Kč se platí ještě před vyplacením půjčky a využívá se k ověření vlastnictví bankovního účtu. Jakmile se 1 Kč z vašeho účtu převede na účet věřitele, budete jako vlastníci ověřeni a půjčka vám bude moci být vyplacena.

NetCredit půjčka

Vaše názory

Využila jsem mikropůjčku od NetCredit a byla jsem maximálně spokojená. Hned první půjčku jsem dostala zcela zdarma a mohla jsem si tedy pohodlně vyzkoušet, jak vše funguje. Mile mě překvapila okamžitá výplata peněz na účet.

– Alena H., Brno

Díky nedostatečnému příjmu jsem v bance nepochodil při žádosti o malou půjčku, rozhodl jsem se tedy, že využiju služeb společnosti NetCredit. Nejprve jsem si půjčil 4 500 Kč a poté se dopracoval až k půjčkám 12 000 Kč, o které žádám vždy, když mi chybí peníze.

– Petr S., Vrbno pod Pradědem

Back To Top