skip to Main Content
Výše půjčky
1.000 Kč – 12.500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 5.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
5 – 30 dní
Výše půjčky
500 Kč – 10.000 Kč
Splatnost
1 – 45 dní
Výše půjčky
5.000 Kč – 166.000 Kč
Splatnost
12 – 48 měsíců
Výše půjčky
4.000 Kč – 80.000 Kč
Splatnost
1 – 100 týdnů
Výše půjčky
5.000 Kč – 50.000 Kč
Splatnost
6 – 12 měsíců

Vyberte si půjčku snadno online

Hledáte půjčku, která pro vás bude tou nejvýhodnější? Při výběru půjčky je nezbytné zohlednit mnoho faktorů. Ačkoliv banky poskytují zajímavé a výhodné půjčky, nemusíte svůj výběr omezovat pouze na ně, ale můžete blíže prozkoumat i nabídky soukromých finančních společností, které vás jistě překvapí svým vstřícným přístupem.

Jak najít ideální půjčku?

Při srovnání půjček vám doporučujeme postupovat obezřetně. Na začátku byste si měli dobře promyslet, kolik peněz budete přesně potřebovat a za jak dlouho jste je schopni vrátit zpět. Velmi oblíbeným produktem jsou dnes tzv. mikropůjčky do částky 20 000 Kč, jejichž splatnost činí maximálně 45 dní s možností prodloužení. Dále jsou zde spotřebitelské a další typy neúčelových úvěrů, které jsou pak schopné pokrýt i vyšší investice.

Zapomeňte na vysoké poplatky

Pokud si chcete sjednat výhodnou půjčku, zapomeňte na vysoké poplatky. S dobrou půjčkou se žádné poplatky před jejím schválením rozhodně nespojují. Je zde běžný pouze ověřovací poplatek 1 Kč kvůli identifikaci bankovního účtu nebo pak poplatky za odložení splátky. Hned při sjednání půjčky byste ale měli vidět, na kolik vás půjčka skutečně vyjde korun. Tato částka by se při řádném splácení neměla nijak měnit.

Bez doložení příjmu a účelu čerpání

Oblíbené jsou dnes půjčky, které se poskytují bez nutnosti doložení měsíčního příjmu a bez prokazování účelu čerpání. To znamená, že od svého zaměstnavatele nepotřebujete žádné potvrzení. Hned požádáte ze svého domova a peníze obratem dostanete. Jelikož není čerpání půjčky spojené s žádným účelem, není ani nutné předkládat pro čerpání žádné faktury nebo něco takového.

Bez registrů dlužníků

Mnohé půjčky jsou také vhodné pro problémové klienty, kteří mají záznamy v registrech dlužníků za dříve nesplacené půjčky a úvěry. Jestliže vás takový záznam trápí, možnost využít půjčky bez nahlížení do registru je pro vás jistě optimální.

Články

Back To Top